Laweta Iveco Daily – wszechstronna i niezawodna laweta do wynajmu

Laweta Iveco Daily – wszechstronna i niezawodna laweta do wynajmu

Icon By Teosto@0115
Icon 0 comments

Laweta Iveco Daily to topowy i bardzo rozpoznawalny model. Ma wiele zalet. Przede wszystkim jest niezawodna w swojej klasie. Bardzo łatwo można ją prowadzić. Jak na pojazdy tej kategorii jest wyjątkowo zwrotna. Dowiedz się, dlaczego warto ją wypożyczyć.

Wynajmij lawetę

Czym wyróżnia się nasza laweta do wynajmu?

Przede wszystkim, laweta Iveco Daily jest wyjątkowa w swojej klasie. Ma sztywne podwozie i bardzo solidną konstrukcję. To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo jazdy. Laweta Iveco Daily nadaje się na dłuższe, jak i krótsze trasy. To jedna z popularniejszych marek w Polsce i nie ma się czemu dziwić, bo jak na pojazd tej kategorii jest bardzo zgrabna i niezwykle zwrotna. Została wykonana z wyjątkowo trwałych materiałów. Można ją użytkować w każdej sytuacji. Sprawdza się zarówno, kiedy na dworze jest sroga zima, jak również wtedy, kiedy jest skwar. Korzystają z niej firmy, które holują samochody po awarii czy wypadku, jak również przedsiębiorstwa budowlane do przewozów wielkogabarytowych. Często sięgają po nią także osoby prywatne, które muszą przewieźć większe przedmioty, bo np. wyprowadzają się z domu.

Innowacje w nowoczesnym wydaniu

Laweta do wynajmu Iveco Daily ma długą historię. Pierwszy model wyprodukowano przez koncern FIAT w 1978 r. Od tego czasu pojazdy przeszły wiele transformacji. Projektanci i inżynierowie wysoko postawili poprzeczkę. Najnowsze modele są doskonale zaprojektowane w każdym możliwym calu. Wyróżniają się całkowicie nową konstrukcją i zoptymalizowaną przestrzenią ładunkową. Samochód zyskał również nowy rozstaw osi, a także nowe zawieszenie. Obecnie auto występują w ponad 8 tysiącach konfiguracji i jest jednym z najbardziej topowym modelów w swojej klasie. W standardowym wyposażeniu znajdują się: system ESP, poduszka powietrzna kierowcy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, centralny zamek, a także elektrycznie sterowane przednie szyby.

Łatwość prowadzenia

Zaletą Iveco Daily jest przede wszystkim łatwość prowadzenia. Pojazd jest bardzo zwrotny. Nawet osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia w kierowaniu takimi samochodami prowadzą je bez większych problemów. To wszystko powoduje, że lawety do wynajmu cieszą się tak dużą popularnością. Choć w większości wypadków sięgają po nie firmy, to z roku na rok stają się one coraz popularniejsze również wśród osób prywatnych.